Keramiskās āra palodzes

Perfekts risinājums tavai privātmājai!

par1 par1 par1
Attels

Keramisko Palodžu Izmēri

Flīzes ir pieejamas deviņos garumos. 14cm/ 16cm/ 18cm/ 20cm/ 22cm/ 24cm/ 27cm/ 30cm/ kā arī 34cm. Vienas plāksnes biezums ir 1.6cm

Palodžu Uzstādīšana

Flīzes jāuzglabā zem jumta, siltā vietā. Pie mīnus temperatūrām uzkrātais ūdens paciņās sabojās produktu. Pirms flīžu uzstādīšanas pārskatiet nopirkto partiju, pārbaudot virsmas kvalitāti, toni, izmērus. Pēc flīzēšanas sūdzības netiks izskatītas.
Pirms flīžu uzstādīšanas ieteicams pareizi sagatavot virsmu. Tai jābūt stabilai, izlīdzinātai. Liektās flīzes nedrīkst tieši pieskarties metāla konstrukcijas elementiem, rāmjiem, sienām, stiklam - šajās vietās jāizmanto sprauga, kas piepildīta ar elastīgiem savienojumiem, piemēram, silikonu.
Veidojot palodzi, izmantojiet montāžas joslu, kas atrodas zem visizteiktākās veidgabalu daļas (kontakts pie deguna). Šādi izlīdziniet visu palodzi. Uzstādiet flīzes leņķī, lai lietus ūdens varētu brīvi plūst nost no palodzes virsmas. Ieteicams, lai leņķis starp sienas un flīžu plakni būtu vismaz 10º. Paredzētajiem flīžu slāņa paplašināšanas savienojumiem jāatbilst jau esošajiem izplešanās savienojumiem.
Ieklājot flīzes, javai jābūt elastīgai, izturīgai pret salu un to jāpielieto saskaņā ar līmes ražotāja norādījumiem. Neaizpildiet spraugas ar līmi. Šajās vietās jāizmanto elastīgi un sala izturīgi savienojumi. Šuves minimālais platums ir 2 mm. Pēc šuvju aizpildīšanas visa virsma jāmazgā ar tīru ūdeni. Aprakstīto ieteikumu ievērošana garantē palodzes flīžu ilgstošu izmantošanu.
Attels Attels Attels

Sazinieties ar mums:


  • Sia Fogels.LV
  • Ikšķiles nov., Tīnūžu pag., "Vainagi", LV-5015, Latvija
Attels
Copyright © Sia Fogels.LV 2020